A e keni parë ‘Profesoreshës’ e ‘O sa mirë’ në bikini? (Video)

Ajo është një ndër aktoret më të mira të serialit ‘O sa mirë’. Bëhet fjalë për Olda Dakun, e cila njihet më mirë si profesoresha e lëndës së fizikës....

Ajo është një ndër aktoret më të mira të serialit ‘O sa mirë’.

Bëhet fjalë për Olda Dakun, e cila njihet më mirë si profesoresha e lëndës së fizikës.

Megjithëse e kemi parë shpeshherë në petkun e edukatores në fakultet, atë nuk e kemi parë në bikini.

Së fundi, aktroja ka ndarë pak kohë për pushimet verore dhe shihet teksa relaksohet në deti, ku këtë moment e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Duke menduar per ca te verteta qe s'i hyjne ne pune as dreqit 😏

A photo posted by Olta Daku (@oltadaku) on

Temat
Showbiz

Të afërta