Suzana Mushkolaj, nëna seksi e motrave Ramosaj (Foto)

Këngëtaret Argjentina dhe Beatrix Ramosaj janë vajzat e Suzana Mushkolaj e cila me profesion është fotografe. Jo rastësisht vajzat e saja kanë janë të bukura. Shihet se bukurinë e...

Këngëtaret Argjentina dhe Beatrix Ramosaj janë vajzat e Suzana Mushkolaj e cila me profesion është fotografe.

Jo rastësisht vajzat e saja kanë janë të bukura. Shihet se bukurinë e kanë trashëguar nga e ëma e tyre, shkruan Magazina.

Suzana është një zonjë mjaft e bukur me një trup perfekt…Pamja e saj lënë shumë për tu deshiruar.

Përndryshe ajo i bie të jetë motër me këngëtaren e mirënjohur Alberie Hadergjonaj, e cila poashtu njihet për fizikun e mirë.

Temat
Showbiz

Të afërta