Sonte mbyll sezonën emisioni “Oxygen” me Besim Dina (VIDEO/FOTO)

Emisioni Oxygen me moderator Besim Dina, sonte ka përmbylljen e sezonës. Në emisionin e fundit i ftuar është doajeni i këngës shqipe Ismet Peja. Ndërsa në pjesën e kuizit...

Emisioni Oxygen me moderator Besim Dina, sonte ka përmbylljen e sezonës.

Në emisionin e fundit i ftuar është doajeni i këngës shqipe Ismet Peja.

Ndërsa në pjesën e kuizit sonte mbahet superfinalja, ku do të sprovohen fituesit e mëhershëm që janë kualifikuar për emisionin e fundit: Xhelal Sveçla, Lekë Rezniqi, Mërgim Gërbeshi, Liridon Miftari, Mërgim Teplani dhe Erdet Berisha.

Sigurisht emisioni i sukseshëm do të kthehet prapë nga shtatori, dhe siç na bëri të ditur producenti Dina, emisioni do të vazhdon në kanalin e njëjtë.

Promo video:

Temat
Showbiz

Të afërta