Antonis Constantinides

  • Largohet Antonis Constantinides

    Kampionia e Kosovës, Sigal Prishtina, ka falënderuar trajnerin e saj të deritashëm Antonis Constantinides për stinorin që e lamë pas dhe për sukseset e arritura. Ky i fundit i...
    12 Korrik, 2016