“Mos kani se s’jom dekë more” – Shkurta i fol Arditit prej regjisë, ai ja nis me kesh

Arditi është mërzitur shumë pas daljes së Shkurtës jashtë shtëpisë.

Ai dhe banorët e tjerë po qëndronin në oborrin e shtëpisë dhe asnjëri nuk po fliste me tjetrin.

Ishin të mërzitur.

Aty Arditit i shkon Elmedina e cila e përqaf dhe i thotë bëhu i fortë.

Pastaj nga regjia lajmërohet Shkurta.

Më poshtë mund të shihni videon se çfarë u thotë Shkurta banorëve.

Temat
It's My Home

Të afërta