“Kur jom ardh n’fillim Kri m’ka shtramu qysh po eci” – Elmedina ju kallëzon çikave, Kri s’e pranon

Elmedina thotë se kur ka hyrë në fillim në shtëpinë It’s My Home e ka shtramua Kria.

Ajo thotë se Kri e shtramojke se qysh po ec.

Miërëpo, këtë nuk e pranoi Kri.

Këto fjalë ajo ia thotë Magit dhe Shkurtës.

Shihni pamjet:

Temat
It's My Home

Të afërta