Elmedina i hyn nën jorgan Arditit, nihen tu u puthë/ Ja çfarë bëri Shkurta

Elmedina dhe Arditi shihen në shtrat së bashku.

Ajo i hyn nën jorgan, mbulohen dhe fillojnë të puthen.

Të paktën kështu dëgjohet përmes kamerava.

Shkurta është duke i shikuar prej shtratit të saj.

Shihni pamjet se si reagoi Shkurta pastaj dhe banorët e tjerë.

Temat
Përgjithshme

Të afërta