Arrestohet reperi i njohur për dhunë ndaj ish të dashurës

Tyga është arrestuar për një krim të dhunës në familje pas akuzave për abuzim nga ish e dashura e tij, Camaryn Swanson. Departamenti i Policisë të Los Angeles arrestoi...

Tyga është arrestuar për një krim të dhunës në familje pas akuzave për abuzim nga ish e dashura e tij, Camaryn Swanson.
Departamenti i Policisë të Los Angeles arrestoi reperin Tyga, emri i vërtetë i të cilit është Michael Ray Nguyen-Stevenson mëngjesin e së martës, sipas departamentit të marrëdhënieve me departamentin e mediave, i cili postoi lajmin në Twitter.

Një burim pranë Tyga pohoi për TMZ se ish e dashura Swanson u shfaq në shtëpinë e tij në orën 3 të mëngjesit të së hënës, “duke bërtitur” në pragun e tij dhe në dukje ajo dukej e dehur, në atë moment ai e la atë të hyjë dhe situata u përshkallëzua. Megjithatë, modelja 22-vjeçare pretendon se reperi dërgoi një makinë për të ndërsa çifti ishte në dukje në procesin e ndarjes.

Swanson paraqiti një raport policor të hënën pasi u largua nga shtëpia e reperit, ku ndodhi incidenti i dyshuar.
“Kur u përpoqa të largohesha ai më sulmoi fizikisht dhe nuk pranoi të më linte të largohesha me orë të tëra” shkroi Swanson.

Temat
Showbiz

Të afërta