“Ne u rritëm bashkë”, Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

Bebe ka publikuar një video në rrjete sociale dedikuar nënës së saj. Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret shqiptare me famë të gjerë botërore, shkruan lajmi.net. Ajo është...

Bebe ka publikuar një video në rrjete sociale dedikuar nënës së saj.

Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret shqiptare me famë të gjerë botërore, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku nuk ngurron të shpreh dashurinë e saj për fansat apo familjen. Së fundmi Bebe ka publikuar një video mjaft emocionale kushtuar nënës së saj.

“Nëna ime më lindi kur ajo ishte 18 vjeçare. U rritëm bashkë, bëmë gabime bashkë. Jemi shoqet më të mira”.

Bebe Rexha mbishkroi videon e publikuar ku tregoi se nëna e saj e lumturoi atë kur i shkoi për vizitë, “Ajo erdhi të më vizitojë në ditën e nënës dhe jam shumë e lumtur”.

Temat
Showbiz

Të afërta