Gold AG zgjedh: MUSLIMAN apo SHQIPTAR? (Video)

I ftuar në ValaMalaShow ishte reperi i njohur Arian Agushi – Gold AG. Përveq që përfliten për muzikën e veqantë që bën, Gold AG shpesh ka qenë në qendër...

I ftuar në ValaMalaShow ishte reperi i njohur Arian Agushi – Gold AG.

Përveq që përfliten për muzikën e veqantë që bën, Gold AG shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes në zgjedhjen e tij mes kombit dhe fesë.

Gjatë intervistës së tij nga moderatori Valon Maloku – ValaMala, Ariani ka bërë zgjedhjen e tij të “dhimbshme” mes asaj se a është më parë musliman apo shqiptar.

Për më shumë ndiqni videon:

Temat
EmisionetValaMala Show

Të afërta