Fero tha: nga sot jam beqar. Po ç’thotë Arbenita?

Çifti simpatik dhe shumë i përfolur i estradë sonë Fero dhe Arbenita Ismaili që nga sot nuk konsiderohen të tillë, shkruan Kosovarja. Edhe pse u pëlqyen mjaft si çift,...

Çifti simpatik dhe shumë i përfolur i estradë sonë Fero dhe Arbenita Ismaili që nga sot nuk konsiderohen të tillë, shkruan Kosovarja.

Edhe pse u pëlqyen mjaft si çift, nga sot ata do të pëlqehen vetëm në bazë të profesionit të tyre Fero si reper dhe Arbenita si modele.

Nuk dihet ende ndonjë arsye e mundshme që çoi çiftin drejt këtij vendimi.

Por, që me mëngjes Fero dha lajmin se lidhja e tyre një vjeçare ka marrë fund.

“Përshendetje vajza, prej tash unë jam beqar”, ka shkruar Fero në rrjetin e tij instagram.

A është ky me të vërtetë një vendim serioz apo ndonjë nga ‘praptitë’ e Feros?

Temat
Showbiz

Të afërta