Ndodh edhe kjo, Mihrije Braha mjel dhinë livë në emision (Video)

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin çifti i estradës kosovare, Naim Abazi dhe Mihrije Braha. Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me modestinë...

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin çifti i estradës kosovare, Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me modestinë e tyre, dhe karakterin e hapur të tyre, ata i dhanë hijeshi emisionit.

Përveç intervistës qesharake, ndodhi edhe një e papritur për publikun.

Mihrija filloi të mjelë një dhi.

“Ministria e Shyhretit” do të jetë nën udhëheqjen e Simon Tanushit, I njohur për publikun si “Mikel Polici”, Hasan Murselit, I njohur për publikun si “Mixha Bibë”, si dhe Flutura Gashi Tanushi (Gjyla).

Ky emision do të shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në televizionin First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta