Naim Abazi lë pa fjalë, ja çfarë thotë për Gjykatën Speciale – kë do ta dërgonte atje (Video)

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin Naim Abazi dhe Mihrije Braha, çifti simpatik i shoëbizit kosovar. Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me...

Të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”, ishin Naim Abazi dhe Mihrije Braha, çifti simpatik i shoëbizit kosovar.

Si gjithmonë, Mihrija dhe Naimi, me modestinë e tyre, dhe karakterin e hapur, I dhanë hijeshi emisionit.

Përveç pjesës humoristike, të dy u përballen me disa pyetje serioze nga ana e Mikel Policit.

Njëra ndër to ishte edhe pyetja e drejtuar Naimit, se kë do ta dërgonte në Gjykatë Speciale, ku ai la pa fjalë me përgjigjjen e tij.

“Ministria e Shyhretit” do të jetë nën udhëheqjen e Simon Tanushit, I njohur për publikun si “Mikel Polici”, Hasan Murselit, I njohur për publikun si “Mixha Bibë”, si dhe Flutura Gashi Tanushi (Gjyla).

Ky emision do të shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në televizionin First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta