Në kushte të vështira, kështu fle Getinjo

Getinjo i dërmuar Mënyra se si na u paraqiten këngëtarët janë gjithmonë për mrekulli, ata duken bukur të veshur si është më së miri dhe në top formë, shkruan...

Getinjo i dërmuar

Mënyra se si na u paraqiten këngëtarët janë gjithmonë për mrekulli, ata duken bukur të veshur si është më së miri dhe në top formë, shkruan rtv21.tv.

Por prapa paraqitjes së tyre fshihet edhe një jetë e vështirë, koncerte në vende të ndryshme, netë të gjata pa gjumë e lodhje. Jashtë kësaj mënyre jetese nuk ka shpëtuar as reperi i njohur Getinjo.

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një publikimit të një fotografie në rrjetet sociale ku shihet se është duke fjetur në ulëset e aeroportit.

“Spo kom kohe me pushu,spo kom kohe me endrru,gjith i nxont tu realizu..”, është përshkrimi që i ka lënë fotografisë.

Kujtojmë se Getinjo vetëm para pak ditësh ka publikuar projektin e ri muzikor “Krejt”.

Temat
PërgjithshmeShowbiz

Të afërta