Studenti kap për fyti profesorin sepse ai i konfiskoi telefonin

Videoja shokuese e filmuar në një shkollë të mesme të Teksasit tregon një student që e kap për fyti profesorin e tij pasi telefoni i tij celular u konfiskua...

Videoja shokuese e filmuar në një shkollë të mesme të Teksasit tregon një student që e kap për fyti profesorin e tij pasi telefoni i tij celular u konfiskua gjatë klasës. Por mënyra se si profesori e menaxhoi situatën është lavdëruar nga shumë njerëz.

Michael McDonald, drejtor i shkollës së mesme Cedar Hill, tha se videoja ishte marrë të martën pasdite gjatë klasës së fizikës të mësuesit Bobby Soehnge.

Nxënësi, i cili nuk identifikohet për shkak të ligjeve të privatësisë, ishte i mërzitur që Soehnge mori telefonin e tij celular.

Pastaj nxënësi i nervozuar ngritet dhe e kap profesorin për fyti duke i dhënë një të shtyrë atij.

Hera e fundit që po ju them. “Më jepni telefonin tim. Vendos s *** tim këtu. ‘

Kur Soehnge i dorëzon nxënësit telefonin e tij celular, adoleshenti e rrëmben atë dhe largohet.

“Isha e tronditur kur pashë një sjellje kaq të egër,” tha McDonald për WTSP . “Kjo nuk është diçka që ne e falim.”

Ndërsa shumë njerëz u zemëruan nga sjellja e nxënësit, të tjerët po e lavdërojnë mësuesin për qetësinë.

Temat
Fun

Të afërta