Njihuni me djalin e klipit ‘Lujmi Krejt’ që po ‘çmend’ të gjithë

Adrian Gaxha dhe Onat kanë publikuar ‘Lujmi Krejt’. Ky projekt muzikor ka arritur të kaloj shifrën e 5 milionë klikimeve për një kohë të shkurtër. Në këtë videoklip merr...

Adrian Gaxha dhe Onat kanë publikuar ‘Lujmi Krejt’.

Ky projekt muzikor ka arritur të kaloj shifrën e 5 milionë klikimeve për një kohë të shkurtër.

Në këtë videoklip merr pjesë një djalë emri i të cilit është Flakron Aliu.

n’ZOOM ka gjetur këtë çun të talentuar dhe ai nga Shkupi ekskluzivisht për emisionin n’ZOOM e jep intervistën e parë për media.

Shikoni gjestet e tij të cilat po ‘çmendin’ të gjithë./arbresh.info/

Temat
Showbiz

Të afërta