Adelina Berisha shfaqet me fustan të kuq, i vë në pah të pasmet bombastike

​Këngëtarja Adelina Berisha si çdo here tjetër edhe tani do vëmendjen e fansave e pse jo edhe të mediave rozë në vendin tonë. E pse mos ta ketë kur...

​Këngëtarja Adelina Berisha si çdo here tjetër edhe tani do vëmendjen e fansave e pse jo edhe të mediave rozë në vendin tonë.

E pse mos ta ketë kur duket kaq e bukur dhe joshëse, ajo është shfaqur shumë provokuese në një fotografi që ka publikuar në rrjetin social “Facebook”, shkruan “Zëri.Info”.

Fustani i saj i kuq i ngushtë, i vë më shumë në pah linjat seksi që ka kjo këngëtare.

Ja si duket ajo, shikoni fotografinë:

Temat
Showbiz

Të afërta