Një zonjë e vërtetë… kaq bukur është rregulluar sot nëna e Dafina Zeqirit

​Ajo ka kohë që po jeton dhe vepron në Amerikë. Dafina Zeqiri tashmë disa vite po tenton të depërtojë në tregun muzikor amerikan, atje edhe ku po e kalon...

​Ajo ka kohë që po jeton dhe vepron në Amerikë.

Dafina Zeqiri tashmë disa vite po tenton të depërtojë në tregun muzikor amerikan, atje edhe ku po e kalon kohën më të madhe, shkruan Kosovarja.

Edhe pse larg, malli për Kosovën dhe familjarët e saj rritet çdo herë e më shumë, e cila kësaj radhe vjen me një dedikim për të ëmën. Me një postim në “Instastory”, Dafina e ka publikuar një fotografi të Melihate Zeqirit, nënës së saj, e cila duket e rregulluar dhe e grimuar shumë bukur.

Duke dal në shesh bukuria e nënës së saj, arsyetohet tashmë edhe pamja e Dafinës, ku vërehet se bukurinë e paska trashëguar pikërisht nga ajo.

Temat
Showbiz

Të afërta