Kur do të jetë Luana në Xing? Ermali jep përgjigjen epike

Edhe pse hiqen sikur në fakt kanë shumë konkurrëncë, Ermali dhe Luana janë miq shumë të mirë. U aludua se Luana do jetë e ftuar në “Xing me Ermalin”,...

Edhe pse hiqen sikur në fakt kanë shumë konkurrëncë, Ermali dhe Luana janë miq shumë të mirë.

U aludua se Luana do jetë e ftuar në “Xing me Ermalin”, megjithatë kjo nuk dihet ende, por fansat e këngëtares simpatike po presim me padurim që kjo të ndodhë.

“E Luana kur do jetë?”, pyet Ermalin një fanse e Luanës në videon e tij të fundit.

“Luana do jetë kur t’i dojë B…”, i përgjigjet moderatori i “Xing me Ermalin” duke shkaktuar shumë të qeshura në hapsirën e komenteve.

Temat
Showbiz

Të afërta