Nga bregdeti ‘Xhakarta’ kaçurrelja e ‘O Sa Mirë’ do t’ju çmend me poza

Bukuroshja Arta Elezaj është njëra nder aktoret më hot të skenës tonë Ajo në çdo paraqitje komentohet shumë nga ndjekësit në rrjetin social Instagram. Arta u bë e njohur...

Bukuroshja Arta Elezaj është njëra nder aktoret më hot të skenës tonë
Ajo në çdo paraqitje komentohet shumë nga ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Arta u bë e njohur nga seria vendor “O Sa Mir” me rolin e saj si “Xhakarta”, ku ajo ka marr vëmendjet e të gjithëve me linjat trupore tejet seksi.

Simpatke, joshëse dhe shumë e dashur për publikun shqiptar aktorja duke se ka vendosur që bëj ca pushime të merituara pas sukseseve që ka arritur.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet pranë detit me një veshje shumë joshëse./OraVip

Temat
Showbiz

Të afërta