Milan – Verona, formacionet me ndryshime në Coppa Italia

Milan dhe Verona takohen sonte në Coppa Italia. Milan dhe Verona do të paraqiten me disa ndryshime në formacion për duelin e tyre në Coppa Italia. MILAN (4-3-3): Donnarumma;...

Milan dhe Verona takohen sonte në Coppa Italia.

Milan dhe Verona do të paraqiten me disa ndryshime në formacion për duelin e tyre në Coppa Italia.

MILAN (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessié, Montolivo, Bonaventura; Suso, André Silva, Cutrone.

VERONA (4-4-2): Silvestri; Bearzotti, Heurtaux, Souprayen, Felicioli; Romulo, Fossati, Bessa, Fares; Lee, Pazzini. All.

Temat
BotëSport

Të afërta