Bologna – Juventus, lajm i keq nga Buffon

Gianluigi Buffon ende nuk është rikuperuar nga lëndimi te Juventus.

Juventus ka marrë një lajm të keq para ndeshjes me Bolognan në Serie A.

Gianluigi Buffon ende nuk është rikuperuar nga lëndimi dhe do të mungojë edhe në duelin e radhës, të dielën.

Buffon nuk luajti në derbin ndaj Interit në xhiron e shkuar për shkak të një lëndimi, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai ende nuk është rikueruar për të luajtur në takimin me Bolognan. /Lajmi.net/

Temat
BotëSport

Të afërta