Ambiciet e Labinot Tahirit: Pse mos të jem president apo kryeministër? (Video)

Deputeti Labinot Tahiri thotë se ka ambicie për të qenë Kryeministër apo President i vendit. Deputeti i AKR’së Labinot Tahiri është i ftuari i kësaj jave n’Kosovë Show. Këngëtari...

Deputeti Labinot Tahiri thotë se ka ambicie për të qenë Kryeministër apo President i vendit.

Deputeti i AKR’së Labinot Tahiri është i ftuari i kësaj jave n’Kosovë Show. Këngëtari foli për karrierën e nisur politike. Theksoi se askush nga kolegët e tij në muzikë nuk e kishin uruar dhe përkrahur kur vendosi t’i hynte kësaj rruge.

Labi shprehu haptas ambiciet për të qenë Kryeministër dhe President i Kosovës.

Tahiri ka folur edhe për të ‘futurat’ të cilat me hyrjen në politikë nisi t’i kuptoj derisa tregoi nëse do të vazhdoj të krijoj projekte muzikore.

Temat
EmisionetLajmen'Kosovë ShowVend

Të afërta