Shkoi për të operuar hundën, mjekët e masakrojnë: Nuk merrja dot frymë

Dihet se modelet janë të fiksuara pas operacione plastike ndoshta ngaqë duan të duken si kukulla barbi.

Por modelja Chloe Khan’s e ka pësuar keq sepse në vend që mjekët t’i realizonin hundën e ëndrrave e lanë atë me një numër të madh pasojash. Operacioni është kryer në janar të këtij viti në Ukrainë, por modelja nuk i kishte postuar fotot se si dukej pas tij.

Ajo pretendon se mjekët ia shkatërruar fytyrën. Bukuroshja brune ka treguar çdo gjë rreth atij operacioni në një intervistë për “The Sun”.

Pasi më operuan hundën nuk mund të nuhasja asgjë dhe as frymë nuk mund të merrja nga hunda. E kuptova që kur u zgjova nga operacioni se gjërat nuk kishin shkuar mirë ka thënë ajo”,- është shprehur ajo.

Sigurisht që pas atij operacioni ajo ka kryer operacione të tjera për ta rindërtuar hundën.

Temat
Përgjithshme

Të afërta