Ferizaj, e sulmon pastaj e keqpërdor seksualisht të miturën

Të enjten në Ferizaj është raportuar për një rast ku i dyshuari mashkull fillimisht e ka sulmuar viktimën femër (të dashurën e tij) pastaj e ka keqpërdorur seksualisht.

Viktima është e mitur, ndërkohë që nuk është raportuar për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

KEQPËRDORIM SEKSUAL ME PERSONIN NËN MOSHEN 16 VJEÇARE

Ferizaj 05.10.2017 -00:30. Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar për shkaqe të panjohura fillimisht e ka rrahur të dashurën e tij viktimën femër K-Shqiptare dhe më pas edhe e ka keqpërdorur seksualisht . Nuk raportohet për të arrestuar.

Temat
LajmeVend

Të afërta