Aida Doçi nuk e priste këtë që i’a bëri motra (Foto)

Motrat Doçi nuk janë emër i panjohur për publikun shqiptar, e krejt kjo meritë e talentit të tyre për muzikë, konkretisht vokalit të jashtëzakonshëm të cilin e dëshmuan për të disatën herë.

Aida Doçi vazhdon të jetë e angazhuar, me projekte të reja, ndër të cilat baladat janë ato që duket se po i flenë më tepër, aq sa dëgjueshmëria e tyre, kalon limite.

Derisa, me rrjete sociale, nuk është se qëndron edhe fort mirë, nuk e shohim aktive si shumicën e këngëtareve tjera të estradës, shkruan Kosovarja. Githsesi ndonjë postim aty-këtu i këngëtarëes, është i mjaftueshëm sa të kap vëmendjen mediale, e të shndërrohet në lajm për mediet rozë. I tillë ngjason dhe i fundit, ku shihet në veturë, sëbashku me motrën e saj dhe një mashkull që duhet të jetë bashkëpuntor i Aidës, e ajo që tërheqë vëmendjen, është ‘karriga’ që i ka zënë motra Aidës, Venesa Doçi e cila në moshë është akoma e re.

E padyshim pamja e saj duket rrezatuese si përherë, ashtu siç jemi mësuar ta shohim në çdo paraqitje të saj.

View this post on Instagram

@naserqeli #VENESADOCI

A post shared by Singer (@aidadoci1) on

Temat
Showbiz

Të afërta