Përforcimi i ri arrin në Milano (Foto)

Lucas Biglia i Lazios sonte do të arrijë në Milano. Gazetari i famshëm Gianluca Di Marzio ka kapur një foto të tij teksa po i përshëndetë stafin dhe lojtarët...

Lucas Biglia i Lazios sonte do të arrijë në Milano.

Gazetari i famshëm Gianluca Di Marzio ka kapur një foto të tij teksa po i përshëndetë stafin dhe lojtarët e Lazios para nisjes për në Milano.

Biglia do të jetë përforcimi i dhjetë i Milanit këtë sezonë.

Ndërkohë ngjashëm pritet të ndodhë edhe me Bonuccin, i cili pritet që gjatë ditës të niset për në Milan.

Temat
RajonSport

Të afërta