Blerona sa nuk shpërthen! Nuk ka ndërmend të heq ndonjë kilogram (Foto)

Moderatorja Blerona Zeqiri, dita ditës po shëndoshet.

Ajo duket se as në plan nuk e ka të mbajë dietë, gjoksi i saj është aq i madhe por edhe vithet dhe këmbët e saja, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse shumë e ‘trashë’ duket shumë seksi, madje kur zbulon gjoksin ajo jashtë mase duket provokuese!

Temat
Showbiz

Të afërta