Ndalohet shoferi që voziste në gjendje tepër të dehur (Video)

Policia në Moskë të Rusisë, e ka ndaluar një shofer të paemëruar që ishte tepër i dehur dhe jashtë kontrollit.

Burri rreth 20-vjeçar, ka bërë lëvizje të ndryshme fizike, megjithëse nuk ishte i dhunshëm, transmeton Telegrafi.

Atë e kanë shoqëruar për në veturë, ndërsa nuk dinte të tregonte se kush ishte dhe ecte me vështirësi.

Videoja e postuar më poshtë, shfaqë sjelljet e tij të çuditshme si dhe momentin kur nisë të lehë si qeni.

Temat
BotëLajme

Të afërta