Blerona provokon keq, zbërthen këmishën (Foto)

Moderatorja e TV 21, Blerona Zeqiri është edhe në punë por në të njëjtën kohë po i shijon pushimet e saja të gjata nëpër vende të ndryshme.

Moderatorja këto ditë është sigurisht në vlugun e xhirimeve të emisioneve për stinën e verës por në të njëjtën kohë ajo është edhe duke shijuar pishina e hotele luksoze.Në foton e fundit Blerona është parë pranë një pishine por si duket të nxehtit ka bërë që ajo të kërkojë pak hije dhe mos të ekspozohet në rrezet e diellit.

Përndryshe Ballkani është përfshirë në një valë të madhe të të nxehtit, me temperatura që shkojnë deri në 38 gradë Celsius.

View this post on Instagram

Do not Disturb!

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Temat
Showbiz

Të afërta