Arbnora Ademaj i përgjigjet akuzave të ish-mikes së saj, Dafina Dautit (Video)

Prishja e raporteve mes Arbnora Ademajt dhe Dafina Dautit u kthye edhe një herë në vëmendjen e medias dhe publikut pasi kjo e fundit javën e kaluar në Express Rozë foli për herë të pare për këtë histori.

Sipas Dafinës ka qenë një çështje familjare ajo që i ka vënë pikën raporteve te tyre.

Por si iu përgjigj Arbnora këtyre akuzave, mund ta kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Temat
Showbiz

Të afërta