Kur Melania Trump pozonte në shtrat e zhveshur me femra (Foto +16)

Dikur Melania Trump ishte një modele që mbushte faqet e para të revistave dhe fotografitë e saj qenë të shumëllojshme, madje edhe shumë të nxehta.
Në një set të bërë përpara disa vitesh ajo pozon nudo, gjithashtu edhe në skena lesbike.

Fotografitë e sllovenes me një modele suedeze bënë jo pak bujë kur u publikuan në janar të 1996 në edicionin e revistës “Max”, që tani nuk publikohet më.

Në atë kohë Melania është 25 vjeçe, kurse modelja suedeze Emma Eriksson me të cilën krijoi fotot e nxehta, 21.

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta