Home Showbiz Tash publikohet biseda e Afërditës me Labin (Foto)

Tash publikohet biseda e Afërditës me Labin (Foto)

0
Tash publikohet biseda e Afërditës me Labin (Foto)

Bisedat private me Afërdita Dreshajn, qoftë edhe miqësisht mund të jenë të rrezikshme.

Kjo për faktin se pas afërsisë miqësore mes saj dhe Agon Amigës, bisedat e tyre morrën kahje tjetër duke përdunduar në të njejtin shtrat, madje ndarë njeriun nga gruaja, shkruan lajmi.net

Ajo është mike e mirë edhe me ish moderatorin e Rtv 21 Labinot Gashin me të cilin së fundmi me dashje e ka publikuar një bisedë tek diskutojnë për Missin../Lajmi.net/