Aktorja e njohur prezanton të dashurin e ri (Foto)

Për Hollywood kur një çift dëshiron ta bëjë zyrtare lidhjen, atëherë këtë gjë vendosin ta bëjnë në tapetin e kuq.

Kështu si duket po ndodh edhe në mes të aktores Hilary Duff dhe këngëtarit Matthew Koma, të cilët vendosën që të ecin së bashku në tapetin e kuq.

Para tij, Duff ka qenë në lidhje me Rise Nation për rreth pesë muaj.

Aktorja lidhur me këtë rast kishte thënë në Cosmopolitan që nuk ka qenë asnjëherë e dashur e mirë.

Temat
Showbiz

Të afërta