Mediat: Kjo është dashnorja sekrete e Vladimir Putinit! (Foto)

Vladimir Putin është tmerrësisht i rezervuar në jetën private dhe askush nuk ka mundur të marrë informacione rreth lidhjeve të tij.

Por disa media shkruajnë se ai ka një të dashur sekrete.

Nuk bëhet fjalë për një emër dosido, por një femër mjaft të njohur, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch, Wendi Deng.

Sipas mediave italiane “Libero” dhe “Giorno”, përcjell Tema, gjithçka nisi kur Deng u njoh me Ivanka Trump.

Hyri në rrethin “magjik” të Donald Trump dhe krijoi njohje në Rusi, edhe me mikun e Putin, Roman Abramovich.

Deng dhe Putin thuhet se janë njohur në jë festë të organizuar nga presidenti.

Temat
BotëLajme

Të afërta