Mbulohet Ish-presidentja Atifete Jahjaga (Foto)

Ish-Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, është shfaqur me një imazh krejt ndryshe.

Jahjaga e cila si ish-Presidente po vazhdon aktivitetet e saj në mbarë botën, ka vizituar këto ditë Abu Dhabin e Emirateve të Bashkuara Arabe, ku ka marrë pjesë në punimet e Samitit Global të Grave në Parlament që u zhvillua nën patronatin e Mbretëreshës së EBA.

Jahjaga duke respektuar kulturen dhe traditën arabe, gjatë vizitës në Xhaminë e Madhe “Sheikh Zayed” në Abu Dhabi, është mbuluar duke vendosur shaminë në kokë, shkruan ”Magazina.al”

Ish-Presidentja është parë me një imazh krejt ndryshe me shaminë në kokë.

Temat
Showbiz

Të afërta