Miloti ‘ndahet’ nga Genci, së shpejti projekti i ri (Foto)

Kur flasim për hite menjëherë na kujtohet grupi ‘Etnon’.

Ka shumë vite që janë pjesë e skenës muzikore, e gjithë kjo fal punës së madhe dhe besimit të fansave. I kontaktuar nga IndeksOnline, antari i këtij grupi

Milot
Hasanxhekaj ka treguar që ka në plan projektin e ri që do të jetë plot më befasi.

‘’Pas turneut ne USA, do të vije edhe projekti im i ri i cili do të jetë solo i punuar nga ‘’Black fish entertainment’’, tha ai.

Kujtojmë se projektet e fundit të Etnon “Shake It’’ dhe ‘’Turn me on’’ u pëlqyen mjaftë shumë nga publiku

Temat
Showbiz

Të afërta