21 vjecari nga Suhareka tmerrohet kur sheh lajmin për “vdekjen” e tij në media (Foto)

Mediat gjatë ditës së djeshme kishin raportuar për një aksident të rëndë trafiku i cili kishte ndodhur në Klinë.

Sipas mediave, në këtë aksident të rëndë kishte mbetur i vdekur 21 vjecari nga Suhareka Liridon Balaj.

I gjithë informacioni kishte dalur duke u bazuar në një person i cili ju kishte shkruar mediave se shoki i tij kishte bërë aksident dhe kishte vdekur, duke mos e konfirmuar fare rastin nga policia mediat e besuan informaten dhe publikikuan,

. Por pas lajmit është habitur vetë “viktima”,i cili ka reaguar menjëherë pasi ka parë lajmin duke demantuar atë.

“Miq,Shok,Shoqe ky lajm nuk asht i vertet un jam gjall shnosh e mir po ka shpifur dikush per mua mos i besoni ketij lajmi Ju faliminderit me Respekt L.Balaj”, ka shkruar Liridoni.

Temat
Showbiz

Të afërta