Itali, shqiptari kapet me kokainë dhe 2.700 euro

Policia italiane në kuadër të operacioneve antidrogë vuri në pranga një shtetas shqiptar.

I arrestuari është Bibil Cani, 34-vjeç, shqiptar, banor i Bressanvido, mbi të cilin rëndojnë disa akuza.

Në shtëpinë e tij efektivët gjetën kokainë të ndarë në doza gati për shitje, 2700 € në cash, të ardhura, të cilat janë siguruar nga shitja e drogës.

Temat
LajmeRajon

Të afërta