Afrona do ju lë pa frymë (Foto)

Afrona Dika ka publikuar një fotografi nga një set fotografik i realizuar para më se gjashtë muajsh në Prishtinë.

Modelja e njohur ka pozuar para aparatit të Veton Osmanit dhe duket magjepsëse.

Afrona shfaqet atraktive me të brendshme. E dashura e Bleros në këtë imazh shfaqet me të brendshme dhe mjaft atraktive.

Ndryshe, Afrona po vazhdon lidhjen e saj me kantautorin e njohur, Blero Muharremi, me të cilin i kanë lënë pas problemet që i patën më herët.

afrona2_1476701049-573877

Temat
Showbiz

Të afërta