Tifozët mbushin fushën me derra, ndërpritet ndeshja në Angli (Video)

Tifozët e Charltonit dhe Coventryt kanë ndërprerë ndeshjen në League One apo ligën e tretë angleze.

Dy tifozëritë e skuadrave Charlton dhe Coventry kanë mbushur fushën me derra të plastikës, duke ndërprerë kështu takimin për disa minuta.

Krejt kjo besohet të jetë kundër dy kryesive të dy klubeve, pasi nga skuadra të Premierligës, këto skuadra tashmë po garojnë në Ligue One apo ligën e tretë angleze.

Temat
BotëSport

Të afërta