Një “Barbie” me muskuj!!! (FOTO)

Ylli i fitnessit rus, Julia Vins ka 325 mijë ndjekës në Instagram falë fytyrës së saj si ëngjëll dhe trupit muskuloz.

20-vjeçarja ka thyer disa rekorde botërorë në peshëngritje, ku ka arritur të ngrejë deri në 215 kg.

Julia, e cila është nga Engels i Rusisë tregon se kishte shkuar në palestër në moshën 15-vjeçare, e duke mos ditur si funksionojnë ushtrimet, ka përsëritur ato që bënte personi më muskuloz atje.

“Ndjehem mirë që më marrin si shembull. Shumë vajza të reja në Rusi bëjnë një gabim të madh dhe marrin steoroide, kjo gjë u ndryshon fytyrën dhe zërin”, shprehet ajo, duke dhënë një mesazh për të gjitha femrat që dëshirojnë të kenë një fizik të fortë./oranews/

BARBIE POWERLIFTER

BARBIE POWERLIFTER

BARBIE POWERLIFTER

BARBIE POWERLIFTER

BARBIE POWERLIFTER

BARBIE POWERLIFTER

Temat
Fun

Të afërta