Reagon ashpër Linda Morina, i kundërpërgjigjet fansave (Foto)

Si duket dikush i ka bërë një krahasim të fotografisë së Linda Morinës dhe legjendës së futbollit, Ronaldinjo.

Megjithatë, ajo këtë fotografi e ka postuar në Instagramin e saj dhe për ata që e kanë krijuar këtë montazh ka një mesazh mjaftë të rëndë.

“Fansa kush e ka ba kët krahasim amatoresk ja rrasi ngoj ni kuti qibrita une nuk i nxhaj mesit aspak se ky i ka dhomt ai vllaqat e traktorit ndërsa une i kom tbukur sikur hirushja”, ka shkruar ajo.

14716642_1252473068145259_8329223235249897472_n-1

Temat
Showbiz

Të afërta