Një familje e lumtur si kjo e Dardan Sejdiut (Foto)

Ai është i dyti në Komunën e Prishtinës pas Shpend Ahmetit.

Nënkryetari Dardan Sejdiu, kishte vetëm dy vite në Vetëvendosje kur mori këtë pozitë, pasi më parë ishte pjesë e partisë FER, shkruan Gazeta Blic.

Sejdiu ka lindur në vitin1979, ndërsa ka studiuar Administrim Biznesi dhe Shkenca politike me Marrëdhënie Ndërkombëtare në Universitetin Amerikan në Bullgari.

36-vjeçari jeton në Prishtinë me bashkëshorten e tij Rinën dhe ata janë prindër të dy fëmijëve.

dardan-sejdiu1_1476461183-6124210

Temat
Showbiz

Të afërta