Nën shoqërinë e kujt e kaloi mbrëmjen Sabri Fejzullahu (Foto)

Nera Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahu, përmes një fotografie të postuar në rrjetin social “instagram”, ka treguar se cilët janë miqtë e mirë të tyre .

E në bazë të fotografisë duket se aktori/showmani i njohur, Shpëtim Desku dhe bashkëshortja e tij e cila përfolet shumë për bukurin, intelegjencen dhe profesionalizmin që e posedon, janë miqtë e çiftit Fejzullahu.

foooto

Temat
Showbiz

Të afërta