Merr fund dashuria, Majk braktis Majlinda Zekën? (Foto)

Befasoj të gjithë kur u kuptua se reperi Majk është në një lidhje dashurie.

Nuk vonoj shumë dhe lidhja e tyre u bë publike, por si duket aq sa befasoj lidhja, befasoj edhe ndarja.
Edhe pse ende nuk është konfirmuar nga protagonistët, duket se gjithçka ka marrë fund në lidhjen e tyre. Në rrjetet sociale ata kanë fshirë çdo gjurmë nga lidhja, duke përfshirë fotografitë që ditët e fundit i kishin publikuar.

Pritet që në orët ose ditët në vazhdim, të dal e vërteta nga vetë protagonistët të cilët duket se do të jenë përsëri në qendër të shtypit rozë.

majlinda_1476443406-9229180

Temat
Showbiz

Të afërta