Gold Ag publikon foto nga shtrati (Foto)

Këngëtari Arian Agushi, i njohur si Gold AG, ka pranuar kohët e fundit se është fejuar.

Por Goldi sot na vije ndryshe me një foto që e ka shpërndarë nëpër rrjetet sociale. Ai shihet në shtrat me një bukuroshe të vogël, me gjasë e ka diçka të familjes.

Se si luan Goldi dhe sa i afërt është me fëmijë, mund ta shihni në foto…

Hihi 👸

A photo posted by Gold AG (@arianagushi1986) on

Temat
Showbiz

Të afërta