Urimi romantik i “Llambit” të Portokallisë për bashkëshorten e tij (Foto)

Të gjithë e kujtojmë “Llambin e Portokallisë” dhe ankesat e pafundme që ai kishte për bashkëshorten ‘Edrën’.

Por krejt ndryshe na shfaqet aktori Romir Zalla, pasi dita e sotme është mjaft e rëndësishme për të.

Bashkëshortja e tij aktorja dhr regjisorja Suela Bako feston ditën e lindjes dhe për këtë arsye ai i ka bërë një urim mjaft të veçntë.

“Dashuria ime ti Suela u bëfsh edhe 1000…

fama dhe shkëlqimi të ndjektë gjithë jetën,”-përnfundon urimi i Romirit në rrjete sociale.

Çifti ka së bashku një vajzë dhe një djalë.

romi_1476269654-4919385

Temat
Showbiz

Të afërta