Rita Ora, në ballinën e S Moda në Spanjë (FOTO)

S Moda është revistë mbi modën dhe të famshmit, dhe bashkë me El Pais shitet në mijëra kopje në këtë shtet dhe shtetet ku flitet gjuha spanjishte.

Rita Ora së fundmi ka pozuar për S Moda në Spanjë.

S Moda del së bashku me gazetën prestigjioze spanjolle El Pais, ndërsa në numrin e datës 15 tetor në ballinë do të jetë vetë Rita Ora.

“Faleminderit shumë. Të gjithë ishit fantastik në këtë photoshooting” ka shkruar Rita Ora derisa e ka postuar fotografinë në rrjetin social Facebook.

S Moda është revistë mbi modën dhe të famshmit, dhe bashkë me El Pais shitet në mijëra kopje në këtë shtet dhe shtetet ku flitet gjuha spanjishte.

rita-1_1476227405-9683772

Temat
Art

Të afërta

 • Bujarija dhe Refugjatët: Kosovarët në Mërgim

  Bujaria dhe Refugjatët: Kosovarët në Ekzil (Brill, Maj 2018) është një vepër historie që studion kontekstet politike dhe sociale që refugjatët Kosovarë i ndeshën kur lëshuan atdheun e tyre...
 • Ilir Shaqiri promovon librin “Adem Jashari”

  Shumë këngë ia kushtoi Adem Jasharit. E për komandantin legjendar, Ilir Shaqiri shkroi edhe libër. Të hënën në akademinë letrare të organizuar nga lidhja e shkrimtarëve ky promovoi poemën...
 • Vdes këngëtari Nijazi Bytyqi

  Muzikës shqiptare iu largua nga kjo botë një këngëtar i njohur. Bëhet fjalë për këngëtarin Nijazi Bytyqi, i cili ndërroi jetë në moshën 72 vjeçare, shkruan lajmi. Bytyqi ishte...
 • Shuhet aktori i njohur shqiptar!

  Ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare si pasojë e një sëmundjeje të rëndë aktori dhe regjisori i njohur shqiptar, Lisenko Malaj. Vitet e fundit ai ka jetuar në Itali....