Ju kujtohet ‘Bella’ nga filmi i njohur ‘Twilight’ Pamja e saj ka ndryshuar krejtësisht (Foto)

Filloi karrierën si aktore qysh në vegjëli por që u bë shumë më e famshme pas filmit të njohur ‘Twilight’.

Në skena të këtij filmi, Kristen Stewart shfaqej shumë e butë dhe një vajzë që nuk ka dëshirë të ekspozohet shumë tek shoqëria apo diku tjetër,

Por personaliteti i saj ndryshon shumë nga jeta e profesionit si aktore.

26 vjeçja tani ka ndryshuar edhe pamjen duke larguar përkohësisht imazhin prej vajzës me flokë gështenjë e të gjatë.

Tani flokët e saj janë shumë të shkurtë dhe ngjyrë të bardhë ‘platinum’.

Aktroja që ka pasur lidhje dashurie si me meshkuj ashtu edhe me femra, ka deklaruar më parë se orientimi seksual i sajnuk e bën të ndihet konfuze dhen ndihet krenare për atë që është.

3951534c00000578-3833649-image-a-14-1476239705526

Temat
Showbiz

Të afërta